Zapraszamy na Roztocze, poznaj Susiec

Nasza oferta

Email Drukuj
Nasza kwatera położona jest w Suścu blisko lasu i rzeki, co umożliwia spacery, wycieczki rowerowe, a zimą korzystanie z nart biegowych, które podobnie jak rowery można wypożyczyć w gospodarstwie.

Do dyspozycji gości oddajemy przytulny drewniany domek z kominkiem zlokalizowany w ustronnym miejscu w głębi podwórza za tzw "stodołą"oraz piętro i poddasze domu, w którym mieszkamy z osobnym wejściem dla gości.

W naszym domu na piętrze znajduje się:

- kuchnia: ogólnodostępna, w pełni wyposażona, przystosowana do samodzielnego przygotowywania posiłków z wyjściem na przestronny, zadaszony taras;

-pokój jednoosobowy z własną łazienką, telewizorem,wyposazony w jedno łóżko dwuosobowe, szafki nocne, szafę, stolik i dwa foteliki;

-dwupokojowy segment rodzinny z balkonem przystosowany dla 3-5 osób składający się z saloniku wyposażonego w telewizor, kanapę dwuosobową, ławę, komodę oraz sypialni w której znajduje się jedno łóżko jednoosobowe i jedno łóżko dwuosobowe, szafa, szafki nocne i łazienka; -pokój trzyosobowy z własną łazienką na korytarzu, wyposażony w trzy łóżka jednoosobowe, szafę, szafki nocne, ławę i foteliki;

Na poddaszu usytuowane są 4 pokoje dwuosobowe. Każdy z nich posiada własną łazienkę, telewizor, radio, mały przedpokój oraz aneks kuchenny wyposażony w czajnik, lodówkę oraz potrzebne  naczynia. Dwa pokoje usytuowane od północy i posiadają własny balkon z widokiem na ogród. Pokoje na poddaszu:

  Pokoje na piętrze: pokoj nr 3segment sypialniasegment rodzinny - salonik

Pokoj nr 1

DOMEK zlokalizowany za stodołą, z dala od zabudowań posiada na wyłączność własną altanę z wędzarnią, huśtawkę, piaskownicę, leżaki oraz miejsce na parking.

Na parterze w domku znajduje się: salonik z kominkiem, kanapę dwuosobową, szafę, stoł i krzesła oraz łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię.

Na poddaszu usytuowane są dwie sypialnie dwuosobowe:

sypialnia I - posiada dwa lóżka jednoosobowe i szafki nocne;

sypialnia II - posiada jedno łóżko dwuosobowe, szafki nocne i komodę; sypialnia nr Isypialnia nr II

domek parter 

Ponad to na piętrze znajduje się  kuchnia przystosowana do samodzielnego przygotowywania posiłków- wyposażona w lodówkę, małą kuchenkę gazową oraz niezbędne naczynia jak również   ogólnie-dostępny, przestronny,  zadaszony  taras z widokiem na ogród.

  kuchniakuchnia

Usytuowana w ogrodzie wygodna altanka umożliwia organizację grilla, imprez i spożywania posiłków na świeżym powietrzu, w otoczeniu kwiatów i drzew owocowych, natomiast ogrodzone podwórze posiada miejsce do parkowania oraz mały kącik dla dzieci z piaskownicą i huśtawką.

 

Z dala od ogrodu usytuowana jest druga altana z grilem i wędzarnią. Znajduje się tu również miejsce na ognisko oraz piękny widok na okoliczne pola i wzgórza. Na szczycie wzgórza w sąsiedztwie starej czereśni urządziliśmu własny punkt widokowy.  Rozpościera sie z tamtąd piękna panorama Suśca i okolic. W małym domku na szczycie góry można schronić się przed zimnem iodpocząć .  

                ALTANKA_Z_WĘDZARNIĄ I_GRILLEM PANORAMA_Z_PUNKTU_WIDOKOWEGO PUNKT_WIDOKOWY_ZIMĄ

Zapraszamy i ...poczuj jak odpoczywa się na Roztoczu…